Німеччина у вівторок, 11 жовтня 2016 року, відкрила Німецьку торговельну палату в Україні, яка представлятиме інтереси бізнесу й допомагатиме залучати інвестиції. Про це заявив державний секретар Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини Маттіас Махніг на бізнес-форумі в Києві.
"Через торговельну палату ми представляємо інтереси німецької економіки. Я закликаю вас використовувати торговельну палату, відкриту в Україні. Вона має необхідні знання, вона має контакти, вона має партнерів, з якими можна співпрацювати як в Україні, так і в решті світу. Ця мережа (торговельних палат - ред.) є дуже важливою для налагодження контактів і пошуку інвесторів, які працюватимуть тут протягом наступних років", - наводить його слова УНІАН.
За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлії Ковалів, присутньої на бізнес-форумі, відкриття палати створить базу для активного розвитку двосторонніх відносин. "Сьогодні створення торговельно-промислової палати (Німеччини - ред.) дає можливість зробити великий поштовх для наших двосторонніх відносин. На сьогодні інвестиції в Україну дуже актуальні", - зазначила вона.
За словами віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка, відкриття Німецько-української промислово-торговельної палати сприятиме залученню нових інвестицій в економіку України, а також створенню нових робочих місць, повідомив він на Другому українсько-німецькому бізнес-форумі в Києві, під час якого відбулося відкриття палати. "Це саме точка, з якої ми переходимо до широкої співпраці з Німеччиною. Нам важливо говорити не тільки про залучення великих компаній, а й про співпрацю малого і середнього бізнесу. Саме Німецько-українська промислово-торговельна палата має стати тим майданчиком, з якого ми будемо стартувати не тільки із залучення інвестицій і створення робочих місць, а й з експорту українських товарів до Європи", - зазначив Зубко.
Він наголосив, що Україні важливо, щоб німецький бізнес інвестував не лише в розвиток і модернізацію інфраструктури й аграрний сектор, а й у заходи з енергоефективності, з виробництва високотехнологічної продукції, професійно-технічної освіти та у підготовку менеджерів.
"Це своєю чергою дасть ефект у розвитку місцевої інфраструктури, наповнить місцеві бюджети, створить нові робочі місця. Сподіваюся, що тісна політична співпраця України і Німеччини знайде своє продовження в потужному економічному співробітництві в рамках роботи цієї палати... Завдання Німецько-української промислово-торговельної палати - розкрити весь потенціал економічного співробітництва двох країн. Спільна робота, максимальне співробітництво - її головна місія", - заявив Зубко.
Німецько-українська промислово-торговельна палата буде консультувати як німецькі компанії, які зацікавлені у виході на український ринок або шукають ділових партнерів, так і українські компанії, які планують працювати на ринку Німеччини.
Джерело @ За матеріалами newsru