Події останнього року продемонстрували, що глобальні гравці переключаються на свої внутрішні проблеми, тож перспективи «плану Маршалла» для України залишаються туманними. Отже, змагатися за інвестиції нам і надалі доведеться нарівні з іншими країнами. При цьому недорога робоча сила, вигідна ціна активів, взятий курс на дерегуляцію та сприяння притоку іноземного капіталу поки що не призвели до суттєвого підвищення інвестиційної привабливості України.
Сьогодні наша країна вочевидь недооцінена з боку інвесторів, які й досі відчувають дефіцит інформації про точки для інвестування в Україні. В цьому наша слабкість, але, з іншого боку, ця ситуація приховує значні перспективи, які можна реалізувати в найближчому майбутньому.
«Інвестиційна привабливість — це поєднання інфраструктури для інвестицій і віри в країну та її майбутнє», — вважає інвестбанкір Сергій Будкін, співзасновник і керуючий партнер FinPoint Investment Advisors. Сергій модеруватиме панельну дискусію «Інвестиційна привабливість України» під час четвертого Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ). Дискусія збере разом експертів топ-рівня, таких як керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж, віце-президент Європейського інвестиційного банку Вазіл Гудак, директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій, головний радник Прем'єр-міністра України з питань інвестицій Даніель Білак. Вони розкажуть про точки зростання, що є привабливими для інвесторів, порадять, як розблокувати вузькі місця в регулюванні на шляху між інвестором та українськими компаніями, й обговорять інші важливі питання.
Загалом, у рамках КМЕФ 5–6 жовтня 2017 року відбудеться 20 панельних дискусій і 10 круглих столів. Участь у форумі візьмуть економісти зі світовим ім’ям, іноземні та вітчизняні лідери думки, бізнесмени, державні діячі, представники провідних міжнародних компаній та інвестиційних фондів, політики і дипломати.
За новинами КМЕФ можна стежити на сайті форуму та на його офіційній сторінці у Facebook.