Голова Федерації роботодавців Закарпаття Володимир Панов провів лекцію для випускників Presidens MBA-14 Києво-Могилянської бізнес школи у рамках 3-х денного виїзного модулю, що відбувся впродовж 7-9 лютого на Івано-Франківщині.
Метою проведення заходу було попрацювати над ідеями, які відбуваютьсяна межі трансформації ментальних, функціональних та часових переходів в тісному колі однодумців. Для випускників Києво-Могилянської бізнес школи - топ-менеджерів провідних компаній,якіприїхали з різних куточків України, з лекціями та кейсами також виступили: член незалежної наглядової радиАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»Володимир Павелко, засновник музею сучасного мистецтва та арт-простору «Zenko Foundation», управлінець Зенко Афтаназів.
Протягом перших двох днів спікери та випускники пізнавали ідеї на зламі часових переходів та мали змогу споглядати ідеї щодо створення нових бізнес-моделей.
Голова Федерації роботодавців Закарпаття Володимир Панов презентував дослідження досвіду трансформації Закарпаттяз приходом в регіон іноземних інвесторів на початку 2000-х років. В рамках свого виступу він ознайомив аудиторію з економічним потенціалом регіону та створеним середовищем у період діїЗаконів України «Про спеціальну економічну зону Закарпаття» та «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності», а також розкрив секрети технології роботи з інвесторами, втіленої у той період. Володимир Панов розповів і про втрачені можливості регіону, після скасування преференційних норм для інвесторів, «гарантованих» законодавством.
У своєму спічі голова закарпатських роботодавців акцентував увагу на широкій присутності в області транснаціональних компаній, виробництві унікальної продукції, наявності передумов для впровадження кластерної моделі економіки, а також презентував присутнім власне монографічне видання «Перший інвестор».
Випускники були вражені інвестиційним досвідом Закарпаттята продовжили дискутувати на теми: «Хто та що заважає повторити успішний інвестиційний досвід?» та «За яких умов можна зробити український економічний прорив?».
Також в рамках модулю було висвітлено кейс трансформації мистецтва, як бізнесу та бізнесу, як мистецтва, а також кейс створення музею сучасного мистецтва та арт-простору «Zenko Foundation». Окрім того,випускники Presidens MBA-14 Києво-Могилянської бізнес школи ознайомилися з результатами діяльності інноваційного центру «Промприлад. Реновація» на території ревіталізованого заводу в м. Івано-Франківськ, який працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти.