У 2017 році Кабмін планує позичити близько 190,8 млрд грн
Кабінет міністрів планує у 2017 році має намір позичити близько 190,8 млрд грн, зокрема зовнішні – 86,89 млрд грн, передає Корреспондент.
Об'єднуємо 360 роботодавців регіону Приєднуйтесь |
Кабінет міністрів планує у 2017 році має намір позичити близько 190,8 млрд грн, зокрема зовнішні – 86,89 млрд грн, передає Корреспондент.
Повсюдне використання автоматизації, великих даних, інтернету речей і хмарних сервісів наближає настання піку четвертої індустріальної революції. Ян Вестон, гендиректор британської компанії New Technology CADCAM, розповів Information Age про своє бачення трендів індустрії 4.0 в 2017 році.
Норма про стягування 2-відсоткового пенсійного збору з операцій під час купівлі готівкової валюти втратила силу з 1 січня 2017 року. Про це повідомили в Національному банку України, передає Економічна правда.
До кінця 2016 року Данія, наслідуючи приклад Швеції і Норвегії, закриє останній в країні монетний двір, передавши карбування у Фінляндію, передає Вloomberg. Раніше центральний банк Данії вже припинив друк нових банкнот і субпідрядника на це завдання поки що не призначено, настільки воно виявилося неважливим.
75 % українців вважають, що керівництво України веде країну в хибному напрямку і лише близько 10% – що в правильному. Про це свідчать результати дослідження, проведеного з 3 по 12 грудня 2016 року Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).
Агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті Приватбанку з "ССС" до "RD" (обмежений дефолт). Про це, з посиланням на повідомлення агентства, передає "Дело".
Україна в 2016 році експортувала прикрас для ялинок на $ 4,5 млн в 25 країн світу. Про це повідомила заступник міністра економрозвитку України Наталія Микольська. При цьому в порівнянні з попереднім роком експорт зріс на 16,7%.
18,5% українців заявляють, що їм не вистачає грошей навіть на їжу, а дозволити собі купити все можуть лише 0,1% громадян. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.
Так, облцентрам виставлялися бали від 1 до 7 за десятьма критеріями. Вінниця набрала 50 балів.
Українці вважають Вінницю найчистішим, найзручнішим з точки зору транспорту та роботи комунальних служб містом. Її жителі виявилися також найбільш доброзичливими, а вінницька система закладів для дітей — найдоступнішою. “Просіло” місто-лідер лише за критерієм зручності і близькості магазинів.
Срібним призером виявився Луцьк з показником 48,9 бали. Луцьк став абсолютним лідером лише за одним показником – розвиненості спортивної та розважальної інфраструктури. Втім, волинський обласний центр показав стабільно хороші результати за всіма іншими критеріями.
Аналогічні успіхи показав і бронзовий фіналіст Харків – 47,6 бала. Він ділить з Вінницею лідерство по зручності закладів для дітей, однак в оцінці вартості життя показав не найкращі результати.
П’ятірку найкращих для життя міст України замикають Рівне з 47,4 бали і Львів з Тернополем, які отримали 47,1 бала. Столиця опинилася на дев’ятому місці (45,8 бала), поступившись Хмельницькому, Чернігову та Черкасам. Київ лише небагато, на 0,2 бала, обійшов Івано-Франківськ та Чернівці, які замикають десятку.
Із 1 січня починають діяти нові норми законів, які торкнуться цінової політики на низку товарів.