Офіційний та готівковий курси валют та банківських металів на п'ятницю, 03 лютого
Долар подешевшав, а євро подорожчав. Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
Об'єднуємо 360 роботодавців регіону Приєднуйтесь |
З 10 лютого на пункті пропуску "Чоп - Захонь" запрацює єЧерга для пасажирських перевізників
З 10 лютого міжнародні автобусні перевізники на пункті пропуску "Чоп - Захонь" зможуть перетинати кордон відповідно до конкретного часу (слоту), заброньованого завчасно у системі єЧерга. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.
Долар подешевшав, а євро подорожчав. Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
Мінекономіки оприлюднило перелік моделей автомобілів, що підпадають під транспортний податок (так званий податок на розкіш) у 2023 році.
Долар і євро подорожчали. Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» доповнено статтю 12 Закону «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану». Зазначеним доповненням запроваджується новий вид відпустки без збереження заробітної плати, терміном не більше 90 календарних днів, що надається працівнику, який виїхав за межі території України або набув статусу внутрішньо переміщеної особи у період дії воєнного стану.
Проведення ОВД є міжнародним зобов’язанням України.
Держава відновлює повну оплату «зеленого тарифу» власникам домашніх сонячних електростанцій за вироблену електрику, яку скасували на початку війни.
Аналітики порталу Auto.Ria провели підсумковий огляд ринку нових електромобілів у 2022 році. Як зазначають експерти, електрокарі стали не просто «перспективним напрямком», а й показником винахідливості та навіть впертості представників української автомобільної спільноти. Адже вперше під час війни попит на «електричку» спалахнув у травні: тоді причиною стали істотні проблеми з пальним.
Долар подешевшав, а євро подорочав. Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
За різними даними та підрахунками, через повномасштабну війну, що почала рф на території України наразі за кордоном перебуває від 5 до 7 млн українців, водночас, частина громадян продовжує працювати на українські підприємства та організації, тим самим підтримуючи економіку країни, сплачуючи необхідні податки та відрахування.
У 83% компаній ЄБА відбулося падіння бізнесу у 2022 році. Про це свідчать результати дослідження Європейської Бізнес Асоціації.