НОВИНИ

В Україні "оживають" авіаперевезення (Інфографіка)

За кількістю перевезених пасажирів минулий рік був для вітчизняних авіакомпаній рекордним: 8,3 млн, зростання за рік на 31,3%. В дуже успішному 2012 році, як і в 2013-му, ця кількість склала 8,1 млн, в 2014-му — 6,5 млн, в 2015-му — 6,3 млн. За даними Державіаслужби, кількість міжнародних пасажирів авіакомпаній України зросла в 2016 р. на 31,6% — до 7 млн 472 тис. На внутрішніх лініях авіакомпанії перевезли 802 тис. осіб, що на 27,6% краще від показника 2015 року.

У цього зростання не було якоїсь раптової причини. Просто збільшувався платоспроможний попит на послуги авіатранспорту з боку українців, а авіакомпанії, зі свого боку, заманювали пасажирів все більш різноманітними та вигідними пропозиціями. Вражає поквартальна динаміка пасажирообороту української авіації: у I кв. — зростання на 18,8% порівняно з таким же кварталом 2015 р., в II кв. — на 28,2%, у III кварталі — на 39,2%, в IV кв. — на 55,9%. Можна очікувати, що в 2017 р. теж будуть високі темпи зростання. Популярності європейських напрямків має сприяти введення безвізового режиму з ЄС. Додатково можна очікувати напливу європейців у Київ в травні під час конкурсу “Євробачення”.

В Україні зросте прожитковий мінімум

У 2017 році прожитковий мінімум в Україні буде підвищено на 10,1% при прогнозному індексі споживчих цін 108,1%. Це дасть підстави для зростання всіх державних соціальних гарантій і стандартів, а позитивна динаміка економічного зростання дозволить залучити ще більше коштів для збільшення зарплат, пенсій, допомог та інших соцвиплат. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає видання Обозреватель.

В Україні в січні закрилися 129 тисяч ФОПів - Кабмін

В Україні в січні закрилися близько 129 тис. приватних підприємців, але з них близько 112 тис. взагалі не вели ніякої діяльності і не платили податків і внесків до Пенсійного фонду. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Відновлення СЕЗ "Закарпаття": актуальний стан та спроби дискусії

 У вересні 2016 року Закарпатська обласна рада створила робочу групу з підготовки внесення змін до Закону України "Про спеціальну економічну зону "Закарпаття". Відповідне рішення було прийнято під час другого пленарного засідання четвертої сесії обласної ради VII скликання. Цьому рішенню передувала ініціатива народних депутатів України про відновлення режиму спеціальної економічної зони в Закарпатській області, а також укладення угоди з Кабінетом Міністрів про спеціальний статус регіону. 

Український авторинок VS світові лідери (Інфографіка)

Китайці та американці в 2016-му купили вдвічі більше автомобілів, ніж вся Японія, Німеччина, Індія, Великобританія, Франція, Бразилія, Італія і Росія разом узяті. Причому згадка вказаних вище країн невипадкова: всі вони — найбільші ринки світу. Найбільші, але після Китаю і США, йдеться в матеріалі “Нового времени”.