У ILKO Gallery відбувається виставка відомого закарпатського художника Тараса Табаки, під назвою «Егоїст».
Вступаючи на поріг галереї, відвідувач зразу ж занурюється у світ творчості. Кожна картина розкриває хвилини емоційного захоплення та відображає неповторний внутрішній світ художника, людини, яка тонко відчуває саме життя. Дивлячись на ці твори та їх ідейне наповнення, виникає багато питань, пов’язаних з оцінкою ролі мистецтва в сучасній Україні.
(автор - Тарас Табака)
В українців, свідомість яких довгий час перебувала в «радянській плановій економіці», сформувалося стійке відображення місця мистецтва в житті людини: живопис та культура, в цілому, перебувають на дотації держави, фінансуються з бюджету, про комерцію жодної мови йти не може.
("Воно", автор - Тарас Табака)
Двадцять чотири роки незалежної України і ринкової економіки: чи змінилось сприйняття місця і ролі культури, власне, як у держави, так і у громадян, так і у самих митців? Чи став вже мільйонером Тарас Табака? Чи є успішним бізнес-проект галереї ILKO? Чому надасть перевагу споживач: гарній картині чи новому гаджету? Як скоро мистецтво у нас стане повноправним гравцем ринкової економіки?
(автор - Тарас Табака)
Можливо ці питання не на часі, адже в нас економічна криза. Однак, кожна криза має початок і кінець. Мені надзвичайно цікаво: що буде з мистецтвом після кризи? Тому і закликаю наших читачів до дискусії…
Ідеї вартують дорожче, ніж їх матеріальне втілення. В Україні, на даному етапі суспільного розвитку, важливою стає правильна оцінка їх вартості, тому поєднання мистецтва та бізнесу є необхідним. Жодна сфера життя не може обійтися без естетичного наповнення. Для сталого розвитку українського суспільства має значення наша спільна підтримка діяльності новітніх закладів культури, налагодження середовища для творчого вдосконалення та дієвої структури реалізації художніх творів.
(автор - Тарас Табака)
(автор - Тарас Табака)
(автор - Тарас Табака)
Ірина Фекета