Fitch прогнозує падіння курсу гривні
За прогнозами аналітиків Fitch Ratings у 2016 році курс гривні становитиме 26 гривень за долар, а в 2017-му - 28 грн./дол.
Об'єднуємо 360 роботодавців регіону Приєднуйтесь |
За прогнозами аналітиків Fitch Ratings у 2016 році курс гривні становитиме 26 гривень за долар, а в 2017-му - 28 грн./дол.
На черговому засіданні Громадської Ради затвердили установчі документи та обговорили напрямки подальшої роботи.
Національний банк України (НБУ) з сьогоднішнього дня, 10 серпня, дозволив фізичним особам обмінювати валюту в сумі до 150 тис. грн. без пред'явлення документe, що посвідчує особу.
Міністерство фінансів презентувало новий проект податкової реформи. Про це повідомляє прес-служба відомства.
Платформа оренди житла в Каліфорнії Rentberry, заснована українцями, залучила 320 тисяч доларів додаткових інвестицій від компаній Google, WP Global Partners і Boston Venture Fund.
На сьогодні Україна активно завойовує нові ринки, в тому числі Китаю та В’єтнаму. Про це в ефірі 5 каналу повідомила перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів.
Долар – без змін, євро подешевшав, російський рубль подорожчав.
Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings погіршило свої прогнози щодо зростання економіки України за підсумками 2016 року, знизивши їх до 1% проти раніше виданого показника в 2%. Про це говориться у повідомленні агентства, передає УНІАН.
Міністерство юстиції планує створити спеціальну групу, яка буде боротися проти рейдерства. Про це повідомив заступник глави Мін’юсту з питань державної реєстрації Павло Мороз, передає Еспресо.TV.
Українська економіка змогла вийти з фази кризи в кінці 90-х минулого століття і на початку 2000-х років завдяки сприятливій кон’юнктурі на глобальних сировинних ринках у зв’язку із загальним зростанням світової економіки. Відтоді економіка України залишилася експортоорієнтованою і залежною від коливань цін на сировину та продукти її первинної переробки на світових ринках. Економічне зростання 2000-2008 років не забезпечило модернізації виробничо-технічної бази матеріального виробництва і Україна поступово втрачає колись традиційні для себе ніші. Директор Європейського аналітичний центру Василь Голянь через призму історії української економіки доводить, що після 25 років незалежності Україна продовжує перебувати в статусі "сировинного придатку" для розвинених країн, і, що найбільш сумно, жодних змін в цьому напрямі найближчим часом не очікується.