НОВИНИ

Чому Україна залишається сировинним придатком Заходу і Сходу?

Українська економіка змогла вийти з фази кризи в кінці 90-х минулого століття і на початку 2000-х років завдяки сприятливій кон’юнктурі на глобальних сировинних ринках у зв’язку із загальним зростанням світової економіки. Відтоді економіка України залишилася експортоорієнтованою і залежною від коливань цін на сировину та продукти її первинної переробки на світових ринках. Економічне зростання 2000-2008 років не забезпечило модернізації виробничо-технічної бази матеріального виробництва і Україна поступово втрачає колись традиційні для себе ніші. Директор Європейського аналітичний центру Василь Голянь через призму історії української економіки доводить, що після 25 років незалежності Україна продовжує перебувати в статусі "сировинного придатку" для розвинених країн, і, що найбільш сумно, жодних змін в цьому напрямі найближчим часом не очікується.

Україна приєднається до конвенції Пан-Євро-Мед

Кабінет міністрів уповноважив першого віце-прем’єр-міністра, глави Міністерства економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва на підписання листа-звернення про приєднання України до Регіональної конвенції пан-євро-середземноморських преференційних правила походження товарів (Пан-Євро-Мед).

Уряд виділив 450 млн. грн. на проведення Євробачення-2017

Кабінет міністрів виділив Державному комітету з питань телебачення і радіомовлення 450 млн грн на проведення міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017 в Україні. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду, передає Громадське.

У вересні в Україні може запрацювати Офіс супроводження інвестицій - Гройсман (Відео)

Кабінет міністрів України у вересні 2016 року має намір запустити офіс підтримки інвестицій за фінансової підтримки фондами прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund (WNISEF). Про це сьогодні на засіданні Уряду повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Український автопром: автовиробництво у липні скоротилось (статистика)

За попередніми даними асоціації “Укравтопром”, в липні 2016 року на українських заводах було вироблено 363 автотранспортні засоби, що на 57% менше результату торішнього липня і на 15% менше показника червня цього року. Як і раніше, одноосібним лідером автовиробництва залишається закарпатський завод "Єврокар" - єдиний український автозавод, який виробляв легкові автомобілі за останні кілька місяців.